לקוחות מרוצים הם המניע שלנו

הדירה ברח' הטורמוס 2 בשכונת קרית ראשון - ראשון לציון

דירת 5 חדרים שהוסבה ל - 4, בניין חדש בן 3 שנים בעת מכירת הדירה, הבעלים של הדירה החליטו למכור אותה ומסרו אותה למתווכים וותיקים בעיר. 

הדירה עמדה שנתיים בשוק, חלק מהזמן המתווכים פרסמו וחלק מהזמן הבעלים פרסמו. בכל התקופה הזו, לא מכרו את הדירה. המתווכים לחצו את הבעלים ואמרו לו שהמחיר שהוא רוצה לא ראלי. 

מכר את הדירה בחודשיים וחצי במחיר גבוה מכל מה שהעריכו כל המתווכים האחרים בעיר.

הדירה בנאות שקמה

הדירה של כרמלה פורסמה על ידה כשנה אך ללא כל תוצאה. לאחר מכן היא מסרה את הדירה לכמה מתווכים שיעבדו, לעיתים בבלעדיות ולעיתים בהסכמה.


הדירה עמדה שנתיים בשוק. המתווכים אמרו לה שהמחיר גבוהה, שהדירה לא משופצת כבר 20 שנה והיא לא תמכור אותה אם לא תוריד את המחיר. 

כרמלה ראתה את השלט שלי בדירה בקרית ראשון, היא חייגה להתעניין ולגשש, משם הכל היסטוריה, אני ושותפי לדרך - צ'רלי חן מקלר וויליאמס מכרנו לה את הדירה בתוך שבוע וחצי במחיר גבוה מכל מה שהעריכו כל המתווכים שעסקו במלאכה קודם לכן.

הדירה בקרית כרמים

אבי הגיע אליי עם תחושת בטן לא טובה, הוא לא אהב מתווכים, לאחר שראה את תוכנית העבודה שלי ואת היחס שלי, הוא החליט לתת לי צ'אנס. 

הוא לא רצה מתווכים וגם כאן, כל המתווכים בשכונה נתנו לו הערכה נמוכה למחיר הדירה.

מכרתי את הדירה בתוך 3 שבועות לזוג מדהים ומקסים אחר במחיר ראלי לחלוטין שמתאים לנכס ויניב לזוג החדש פרות בעתיד.

זכיתי בלקוחות משני הצדדים, כולם אהובים וחברים שלי עד היום.

הדירה בשכונת רמז, היפהפיה מרמז

מדו ביקשה למכור את הדירה שלה לפני מלא זמן, הדירה עמדה כשנה וחצי אצל כמה מתווכים שהתחלפו זה אחר זה. איש מהם לא טרח לבדוק את המחיר הראלי של הנכס וכתוצאה מכך, הדירה נתקעה בשוק.

הגעתי למדו דרך מודעה וקיימנו שיחת טלפון, היא אמרה לי שהיא לא נותנת אמון במתווכים. הצלחתי לשכנע אותה להיפגש, לפגישה הבאתי חברה שותפה מיכל סאלם לשעבר מקלר וויליאמס ומשם הכל הסטוריה.

בשלושה וחצי חודשים מכרנו את הדירה במחיר ראלי ומאוזן כשכל הצדדים מאושרים. 

כשלקוחה מרוצה מאד מפרגנת בפייסבוק

מדו שלא האמינה במתווכי דירות כתבה משהו אחר כשאנחנו נכנסנו לתמונה.

היא אמרה שהיא לא רוצה לתת בלעדיות, אחרי שמיכל ואני שכנענו אותה לתת בלעדיות ואחרי שראתה איך אנחנו עובדים, מעדכנים אותה בשוטף ומה הפעולות שבתים ודירות עושה, זה מה שכתבה לנו על הקיר:

אין על המתווכים האלו, באמת העבירו לי חוויה מתקנת לגבי עולם התיווך. 

התחל לשווק את הנכס שלך עם תיווך בוטיק, מלא את הפרטים ונשוב אליך

בתים ודירות הינו משרד תיווך בראשון לציון, עצמאי וביתי המתמחה למעלה מעשור בשיווק דירות ומכירה של נכסים תוך התמקדות אישית בכל נכס ונכס ומתן מלא תשומת הלב לעבודה המניבה תוצאות מעולות. אנו נגשר ונתווך עבורכם דירה למכירה, וילה למכירה, קוטג' למכירה וכל נכס נדלני שדורש תשומת לב ייחודית. הבית שלך שווה כסף ואנחנו כאן לעזור לך למכור את הנכס באופן המיטבי תוך השגת התוצאה הטובה ביותר. קראו אילו עסקאות סגרנו ואת הסיפור מאחוריהן, בקרו ב: לקוחות מרוצים

למכירה דירות בראשון לציון והסביבה, דירות למכירה בראשל"צ, חולון, בת ים, תיווך דירות, יעוץ, הכוונה וסיוע במכירת הנכס. תיווך בראשון לציון והסביבה, משרד תיווך איכותי וצוות מקצועי שילווה אתכם עד לשלב המכירה. במכירת דירה. יש לכם דירות למכירה, תנו למקצוענים לעבוד עבורכם, נדל"ן, בתים ודירות - משרדי תיווך מובילים בראשון לציון וגוש דן. משדרי תיווך משתפי פעולה.
שרון דרורי - בתים ודירות - 054-6730006 מומחה לקידום באינטרנט - SEO, מומחה לשיווק נכסים, מתווך ברישיון משרד המשפטים, חבר בלשכת המתווכים החדשה.

כל הזכויות לתכנים, לתמונות והסמלים שמורות לבתים ודירות ואלו נוצרו על ידה ו/או מטעמה, אין להעתיק ו/או להפיץ את התמונות ללא אישור מפורש ובכתב מהחברה. כל התכנים באתר כתובים בלשון זכר מטעמי נוחות, אולם הם מתייחסים לכולם באופן שווה

400dpiLogo.png