לקוחות מרוצים הם המניע שלנו

הדירה ברח' הטורמוס 2 בשכונת קרית ראשון - ראשון לציון

דירת 5 חדרים שהוסבה ל - 4, בניין חדש בן 3 שנים בעת מכירת הדירה, הבעלים של הדירה החליטו למכור אותה ומסרו אותה למתווכים וותיקים בעיר. 

הדירה עמדה שנתיים בשוק, חלק מהזמן המתווכים פרסמו וחלק מהזמן הבעלים פרסמו. בכל התקופה הזו, לא מכרו את הדירה. המתווכים לחצו את הבעלים ואמרו לו שהמחיר שהוא רוצה לא ראלי. 

מכר את הדירה בחודשיים וחצי במחיר גבוה מכל מה שהעריכו כל המתווכים האחרים בעיר.

הדירה של כרמלה פורסמה על ידה כשנה אך ללא כל תוצאה. לאחר מכן היא מסרה את הדירה לכמה מתווכים שיעבדו, לעיתים בבלעדיות ולעיתים בהסכמה.


הדירה עמדה שנתיים בשוק. המתווכים אמרו לה שהמחיר גבוהה, שהדירה לא משופצת כבר 20 שנה והיא לא תמכור אותה אם לא תוריד את המחיר. 

כרמלה ראתה את השלט שלי בדירה בקרית ראשון, היא חייגה להתעניין ולגשש, משם הכל היסטוריה, אני ושותפי לדרך - צ'רלי חן מקלר וויליאמס מכרנו לה את הדירה בתוך שבוע וחצי במחיר גבוה מכל מה שהעריכו כל המתווכים שעסקו במלאכה קודם לכן.

הדירה בנאות שקמה

הדירה בקרית כרמים

אבי הגיע אליי עם תחושת בטן לא טובה, הוא לא אהב מתווכים, לאחר שראה את תוכנית העבודה שלי ואת היחס שלי, הוא החליט לתת לי צ'אנס. 

הוא לא רצה מתווכים וגם כאן, כל המתווכים בשכונה נתנו לו הערכה נמוכה למחיר הדירה.

מכרתי את הדירה בתוך 3 שבועות לזוג מדהים ומקסים אחר במחיר ראלי לחלוטין שמתאים לנכס ויניב לזוג החדש פרות בעתיד.

זכיתי בלקוחות משני הצדדים, כולם אהובים וחברים שלי עד היום.

הדירה בשכונת רמז, היפהפיה מרמז

מדו ביקשה למכור את הדירה שלה לפני מלא זמן, הדירה עמדה כשנה וחצי אצל כמה מתווכים שהתחלפו זה אחר זה. איש מהם לא טרח לבדוק את המחיר הראלי של הנכס וכתוצאה מכך, הדירה נתקעה בשוק.

הגעתי למדו דרך מודעה וקיימנו שיחת טלפון, היא אמרה לי שהיא לא נותנת אמון במתווכים. הצלחתי לשכנע אותה להיפגש, לפגישה הבאתי חברה שותפה מיכל סאלם לשעבר מקלר וויליאמס ומשם הכל הסטוריה.

בשלושה וחצי חודשים מכרנו את הדירה במחיר ראלי ומאוזן כשכל הצדדים מאושרים. 

כשלקוחה מרוצה מאד מפרגנת בפייסבוק

מדו שלא האמינה במתווכי דירות כתבה משהו אחר כשאנחנו נכנסנו לתמונה.

היא אמרה שהיא לא רוצה לתת בלעדיות, אחרי שמיכל ואני שכנענו אותה לתת בלעדיות ואחרי שראתה איך אנחנו עובדים, מעדכנים אותה בשוטף ומה הפעולות שבתים ודירות עושה, זה מה שכתבה לנו על הקיר:

אין על המתווכים האלו, באמת העבירו לי חוויה מתקנת לגבי עולם התיווך.