top of page

10 סיבות למה לבחור במשרד התיווך בתים ודירות

כמה נקודות חשובות להתייחסותך כמוכר דירה

שרון נכסי יוקרה1.jpg

עד כמה חשובה מהירות המכירה אל מול המחיר הסופי?
כמובן שהשאיפה היא למכור כמה שיותר מהר, ובמחיר הגבוה ביותר. יחד עם זאת, חשוב שלא לגלוש בין מהירות לחיפזון - בית לא מוכרים בלחץ. זוהי עסקה יקרה וחשובה בחייך. אורך רוח מבחינתך יעזור לנו יחד למנף את מחיר העסקה. למכור כל אחד יכול, השאלה באיזה דרך ומה תהיה התוצאה הסופית?!


תמחור נכון מוביל להצלחה מהירה יותר.
אנחנו בבתים ודירות מבצעים הערכה מבוססת למחיר הנכון איתו יש לשווק את הדירה/נכס. תמחור נכון של הדירה מהווה רכיב משמעותי ביותר בדרך להשגת המחיר הטוב ביותר אפשרי עבורך. תמחור שגוי של הדירה מונע הגעת רוכשים פוטנציאליים לבוא לראות את הדירה. בכל מקרה, הדירה תימכר רק במחיר שאתה מסכים ורוצה למכור אותה, אבל על מנת להגיע למחיר זה יש לתמחר נכון את הדירה מראש ולעיתים יהיה עלינו לשנות את המחיר תוך כדי תנועה כדי להתאימו ללקוח שבסופו של הליך יבחר להגיע לראות את הנכס.


תיווך נדל״ן זו המומחיות שלנו משנת 2009, אנו עובדים בשיתוף פעולה עם רשת של מתווכים שלהם מאגרי לקוחות אשר עוזרים בקידום מכירת הבית שלך. בתים ודירות חברה בלשכת המתווכים הארצית והיא פעילה בתחומי העשרה ולמידה מתמדת במטרה לשמור על ערך ההגינות, היושרה והידע הנרחב בשיווק, בתחום המשפטי ובעולם הנדל"ן בכללותו.

אז למה לבחור במשרד התיווך בתים ודירות ? 

1. אנחנו משרד בוטיק לתיווך נדל"ן
בתים ודירות הנה סוכנות אישית ואינטימית שעושה כל שביכולתה כדי לרכז את מיטב האנרגיה בשיווק הנכס שלך ואיננה מתפזרת לריבוי נכסים כדי שלא יגרעו מהעבודה על הנכס שלך. דבר שמשרדים אחרים לא עושים כי הם חיים מכמות ולא מאיכות.


2. הלקוח הוא המרכז, הוא החשוב ביותר
בתים ודירות שמה אותך הלקוח במרכז, ותפקידה בראש ובראשונה לשרת אותך - מי שהעניק לה את הזכות וחתם מולה על בלעדיות. החברה רואה אותך כשותף לדרך, נשתף אותך בכל שלב, בכל הצעה ובכל תנועה שנבצע בשיווק הנכס שלך. אתה הוא מרכז העניין. הראייה של הלקוח כשותף לדרך, נותנת לנו את האפשרות להעניק לך את השירות הטוב ביותר ללא כחל וסרק תוך שאנחנו עושים הכל כדי למצות את כל הדרכים למקסם את תוצאות השיווק והמכירה של הדירה / נכס שלך.


3. תרבות ארגונית – מקור להצלחה.
גורם מהותי וחשוב מאוד הוא ניהול התרבות הארגונית. תרבות ארגונית זו הקיימת בבתים ודירות מושתתת על עקרונות חשובים אותן גיבשה במהלך השנים עם צבירת הניסיון רב השנים ורב העסקאות ולהלן העקרונות:


המטרה - המטרה היא ששני הצדדים יצאו מרוצים ונשכרים מן העסקה.
יושרה והגינות - אנחנו מאמינים שהלקוחות שלנו יחזרו אלינו בזכות היושרה וההגינות שלנו.
מחויבות ללקוחותינו - הלקוח הוא חזות הכל, אם הוא מוכר ואם הוא קונה, אנחנו מחויבים אליו.   

תקשורת אישית - אנחנו מאמינים שתקשורת רציפה וקבועה עם הלקוח היא חשובה.

יצירתיות - יצירתיות, הבנה ושינוי אסטרטגיות שיווק תוך כדי תנועה.
עבודת צוות - יצירת שיתופי פעולה עם משרדים נוספים והגדלת היצע הקונים הפוטנציאליים.
אמינות - אמון, אנחנו מאמינים שהאמינות שלנו קריטית, לכן נפעל ביושרה.
הצלחה - ההצלחה איננה במטרה לקבל קרדיט, ההצלחה היא הפרנסה שלנו, אין לנו דרך אחרת אלה להצליח.

 

4. אמינות
בתים ודירות הוקמה מתוך תשתית עמוקה הנובעת מעקרונות של אמון ויושר, לכן חשיבות היושרה וההתנהגות הנאותה הנה תרבות מושרשת המהווה יסוד מיסודות האמינות שבתים ודירות חיה על פי-הן. העמדת צורכי הלקוח בראש סדר העדיפויות נובעת מתוך ההבנה שהלקוח שלנו הוא יסוד, הוא החלק המרכזי ואנחנו רוצים שהוא ימליץ עלינו הלאה, לכן מחויבות לאמינות איננה עניין של מה בכך, זו דרך חיים. התפיסה שלנו היא שההצלחה שלנו נקבעת בסופו של דבר על ידי המורשת שאנו מנחילים לכל לקוח שמקבל מאתנו שירות.


5. מוניטין מוכח
בתים ודירות שהחלה את דרכה בשנת 2009, עשתה דרך ארוכה בשיתופי פעולה עם חברות אחרות בהן Ecxelant נכסים ולאחר מכן מול קלר וויליאמס העולמית, כמו כן בשיתוף עם מתווכים עצמאיים ומשרדים קטנים כגדולים, בכך בתים ודירות צברה שם ומוניטין שנמצאים בחוד החנית של התיווך הפרטי המתקדם בישראל. 


6. ידע ואימון
בתים ודירות פעולת לשיפור יכולותיה הכלליות ונמצאת בקשרים רבים מול סוכני נדל"ן רבים, חברה בלשכת המתווכים הארצית שהוקמה בשנת 2018 ודואגת ללמוד וללמד את אנשיה בכל החידושים הקיימים בתחום שיווק הנדל"ן, ניהול המשרד ושיפור חווית הלקוחות, הן המוכרים והן הקונים, כל זאת בנוסף לידע משפטי ומקצועי בתחומים שונים שאנו צוברים. בנוסף אנו לומדים את עולם השיווק והמדיות החברתיות כדי למקסם את החשיפה שלנו לכלל האוכלוסיה מחד ומאידך לאוכלוסיה ספציפית.
          
7. טכנולוגיה 
הכלים הטכנולוגיים המתקדמים מעניקים לבתים ודירות יתרון המאפשר לשווק באופן אפקטיבי את הנכס שלך ברשת, 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע! המערכות של בתים ודירות דואגות לכך שכל פנייה שמגיעה מהאינטרנט למערכת שלנו לגבי הנכס שלך, מגיעה ישירות אלינו, ולכן הטיפול בקונים פוטנציאליים מבוצע ללא דיחוי. מערכות המידע והשיתוף בהן אנו משתמשים כוללות את כל החדשנות הן בבחינת מערכות השיווק וההפצה והן ברמת יצירת התנועה והפניות לגבי כל נכס ונכס.


8. עבודת צוות
בתים ודירות מתגמלת נציגים על שיתוף פעולה הדדי על סמך התפיסה שהצלחתנו תגדל תוך כדי שיתופי פעולה עם אחרים, לא נפעל לפי אינטרסים אישיים בלבד. בתים ודירות עובדת בשיתוף עם כל סוכני הנדל"ן באזור הנכס ואף סוכנים חיצוניים מערים אחרות וזאת בכדי לקבל כמה שיותר פניות ולחשוף את הנכס שלך לכמה שיותר לקוחות פוטנציאליים. למעשה כאשר אנחנו משווקים את הנכס שלך, עובדים עליו במקביל עוד עשרות סוכנים שגם להם מאגר קונים. 
            
9. ניסיון ומומחיות
למעלה מעשור שבצענו מאות עסקאות נדל"ן בתחומים שונים, למעלה מ – 23 שנות שירות לקוחות הן בתחום הנדל"ן והן בהקמת מערכי שירות לקוחות עבור חברת שריונית חסם הגדולה הובילו אותנו לצבירת ידע שאין שני לו ואנחנו מומחים בתחומי השיווק, המשא ומתן ושירות הלקוחות. לבתים ודירות יש לקוחות ממליצים המעידים על יכולות אלו והסיפורים שלהם מופיעים כאן באתר הבית הרשמי שלנו, פשוט נכנסים לעמוד - לקוחות מרוצים ומבינים את העוצמה. כשאנחנו באים למכור נכס, אנחנו בוחנים את כל הפרמטרים החשובים ובונים לו פרופיל מיוחד שיתאים לשיווק ממוקד וחד, אלו הפרמטרים שיביאו אלינו את הקונה הפוטנציאלי במהירות רבה יותר מהרגיל.

 

10. שיווק
הבית שהוא הנכס החשוב ביותר שלך יקבל את החשיפה שהוא ראוי לה. מערכות השיווק שברשותנו והידע שלנו בעולם האינטרנט מגדילים למקסימום את החשיפה של הבית שלך לקונים הפוטנציאליים. כלי מעקב בסביבת הנכס ומערכות התקשרות אוטומטיות לקונים מאפשרים לנו להגיע לקונים פעילים שמתעניינים בנכס שלך על פי פרמטרים מותאמים אישית ובמיוחד לקונה הפוטנציאלי שנחשף בדיוק למידע שהוא רוצה ללא רעשי רקע - טירגוט ממוקד מאד.

 

bottom of page