ההיסטוריה שלנו מתחילה משנת 2009

מוכר נכס?
תן לנו לחזור אלייך

הדירה הראשונה

הניסיונות הראשונים שלי במכירה דרך וידאו היו מהראשונים בתחום התיווך שהשפיעו וגרמו לעוד אנשים לעשות קטעים מעולים. חברות שונות החלו לפתח ולהתפתח ולימים יעצתי למתווכים שונים מכל הארץ.

הוידאו הראשון היה ארוך מאד, מידע ולא קלע למטרה, יחד עם זאת, בכל זאת הצלחתי להעביר את המסר והדירה של אבא שלי נמכרה במחיר טוב.

כיום צילומי הוידאו עברו שינוי מהותי בתחום ויותר מתווכים עושים עבודה נהדרת והעולם הזה של שיווק נכסים ברשתות החברתיות בהן אינסטגרם, פייסבוק, לינקדין ואפילו יוטיוב הפכו לערוצי שיווק מרכזיים ועוצמתיים יותר מיד2 ומדלן ושאר אתרי היד שניה.

האתר הזה הוא אתר בוטיק והוא מופץ שונה וממוקד.

שיווק הדירה בחיל החימוש 10 בראשון לציון

שיתוף הפעולה הראשון

כאשר עמיתים למקצוע ראו את העבודה שלי, הסתבר לי לאחר תקופה מסויימת שחלקם ממש עוקבים בעקשנות אחר הביצועים שלי בתחום השיווק באינטרנט ואז החלו לפנות אליי.

לימים, עמית לתחום התיווך פנה אליי שאבנה איתו כמה תוכניות ועל הדרך אערוך לו וידאו ובכך גם החליט לשתף את בתים ודירות בנכסים שהוא שיווק.

הנכסים נמכרו בקצב סביר, אולי אף איטי לאותה התקופה, אולם התשואה שהשגנו הייתה מעולה והלקוחות שלנו היו מרוצים עד כדי כך שהם המליצו עלינו עוד ועוד.

עולם השיווק נפתח בפניי והתחלתי להיות מוכר יותר ויותר.

דירה שמכרנו בשיתוף פעולה עם טאבופקס

העבודה עם אקסלנט נכסים

כשעבדתי עם יוסי, החבר שהקים את אקסלנט נכסים, הגעתי לרמה כל כך גבוהה בשיווק שבתקופות קשות הנכסים שלנו נמכרו בטווח של שבועיים מיום התחלת השיווק.

אהיה כנה, התקופה של אז שונה לחלוטין מעידן המדיה החברתית וכיום אנשים מושפעים מהחדשות ומכל ציוץ של איזה חבר כנסת והשוק הפך להיות איטי מאד והקושי לשווק עם מתחרים רבים ואיכותיים סביבנו, הפעולות הופכות להיות מורכבות יותר וארוכות יותר. 

למרות האמור לעיל, רוב הנכסים שאני משווק נמכרו מהר מאד עד כדי כך, שהמתווכים הקודמים שהחזיקו בנכסים תקופות ארוכות ולא הצליחו למכור החלו לפנות אליי לקבל עצות.

דירה שמכרנו בתוך שבועיים

ואז באו נכסי היוקרה

ואז זה קרה, העבודה עם אקסלנט נכסים הייתה מדהימה, יוסי היה איש מכירות מדהים ואני הייתי כוח שיווקי שהוסיף ערך מוסף אדיר לפעולות של אקסלנט נכסים ולימים החלו לזרום אלינו אנשים שביקשו למכור את הנכסים היוקרתיים שלהם.

הדירה הראשונה ששיווקנו הייתה במגדלי אקירוב, אלו מגדלים שבזמנים ההם היו גולת הכותרת, הדובדבן שבקצפת, למעשה, עד היום הם כאלו.

קיבלנו דירות יוקרה בכל גוש דן ולימים מכרנו בהצלחה רבה והחלנו ללמוד עוד ועוד על עולם השיווק.

ויאדוא אקירוב.jpg

והרצף המשיך

והרצף היה כזה שהתחלנו לדחות אנשים, לא יכולנו לעמוד בעומס כי עם הכמות באו הדרישות. רצינו להתפתח והיו לנו סוכנים במשרד והעסק החל לגדול בקצב מהיר כל כך שלפעמים, אנשים היו באים ונעמדים מול הויטרינה שלנו ומסתכלים עלינו למרות שלא תלינו אפילו שלט אחד על הויטרינה.

היו ימים שהיו שולחים אלינו אנשים כדי לשבת אצלנו כסוכנים שלנו, שילמדו את העבודה ואז יחזרו למשרד ממנו באו.

מה שקרה הפתיע את השולחים, אלו שבאו אלינו יצאו לעצמאות, חלקם עוד בענף, חלקם כבר לא.

עוד דירה שמכרנו בקרית ראשון

ואז שיפרתי עוד ועוד...

עם הזמן למדתי גם לערוך טיפה יותר טוב, יותר קצר ויותר ענייני את סרטוני הוידאו. 

בשילוב חלוקת פלאיירים, פרסום ברשתות החברתיות, בניית ימים פתוחים, הפצה בקרב כל המתווכים המובילים ושאר פעולות השיווק שאני עושה, הוספתי לעצמי עריכת וידאו על מנת לתת מענה מהיר ולא לחכות לבעלי מקצוע חיצוניים.

למרות האמור לעיל, נכון להיום יש לי צלם ועורך וידאו ואנחנו משתפים פעולה בעריכה.

אני אעשה הכל כדי לתת לכם את השיווק הטוב ביורת שניתן, זאת התחייבות.

וידאו גלוסקין.jpg

ומגיע עולם הסלפי וידאו...

כמו שרובנו מבינים, הוידאו האוטנטי תופס תאוצה, אנשים רוצים לראות אמת ולא עריכה, מחכים לשמוע חדשות ועושים חיפוש אחר סרטונים חמים מהשטח.

הגעתי למסקנה ששיווק בוידאו יכול ליות גם לא ערוך ייתר על המידה, התגובות והתנועה לאתר האינטרנט החלו להגיע בכמויות.

שיווקתי דירות יוקרה וכיום אני משווק נכסים יקרים עד כדי כך שלא ניתן אפילו להעלות אותם לאתרי אינטרנט כי אלו נכסים שמחירם עולה על 8 מיליון ש"ח וזה עולם שונה של שיווק.

וידאו משולש זבוטינסקי.jpg