מי הם מוכרי הדירות והנדל"ן המסוכנים 

למה בדרישה של מוכר שהמתווך ירוויח מהפרשים ברווח לא נכונה למוכר ולא למתווך

אחת הסכנות בתחום הנדל"ן היא רמת האמינות הנמוכה של האנשים מולם אנחנו עובדים. כאשר רמת האמינות הזו נפגעת מלכתחילה, עלולים להיות סיבוכים בעסקה ולעולם יהיו קשיים דווקא עם המוכר המסוכן שרוצה לעשות שוק וקומבינות מעסקת נדל"ן כלשהי, למשל, כאשר מוכר דירה מציע למתווך, תמכור את הדירה ב – X כסף וכל מה שמעל לזה יהיה שלך כי אני לא מוכן לשלם דמיי תיווך, במצב כזה אני כמתווך מקצועי מראש לא אהיה מוכן להיכנס לעסקה כזו ולהלן הנימוקים;

רמת המחיר:
ב 100% מהמקרים בעל הנכס רוצה מחיר לא ראלי עבור הבית שלו, הוא מבקש סכומי עתק שאינם קשורים לערך הנכס בשוק ובנוסף, אותו בעל נכס אומר לך, מה שתמכור מעל לסכום שאמרתי לך, יהיה שלך. מה קורה אם הנכס צורך תיקון למחיר ראלי בשוק, ואז ממחיר X הוא יורד למחיר יותר ראלי על מנת שניתן יהיה לבצע עסקה?

 

במצב כזה בו המוכר הסכים לרדת מהמחיר שביקש מלכתחילה, המתווך נותר ללא כלום, לכן עסקה כזו היא היא לא כדאית ומתווך לא ישקיע את אותו המאמץ בשיווק הנכס. תמחור נכון של הנכס שמבוצע ע"י מתווך מקצועי, ניהול השיווק והמשא ומתן דורשים עשייה רבה, לכן לבקש ממתווך למכור ביקר ולא ראלי זה לא נכון עבור כל הצדדים.

 

מתווכים אחרים;
במקרה בו בעל הנכס מציע הצעה כזו למתווך, אותו בעל נכס גם לא מוכן לתת בלעדיות, במצב דברים שכזה, היה ומתווך אחר מביא לקוח למתווך שמשווק את הנכס, עלול להווצר מצב בו המתווך שהשקיע את מלא המרץ והמשאבים בשיווק הנכס ישאר ללא כלום, לכן, לא כדאי לו שוב להשקיע מאמץ והוא יפרסם את הנכס כבדרך אגב רק כדי להראות מלאי ואם יתפוס, אז יופי, אם לא, אז לא. מתווך מקצועי לא יעבוד כך.

לסיכום;
כאשר מוכר מציע שיטת תגמול המבוססת על רווח העולה על המחיר שביקש מלכתחילה, זו עסקה שלא נכון להיכנס אליה.

התחל לשווק את הנכס שלך עם תיווך בוטיק, מלא את הפרטים ונשוב אליך

בתים ודירות הינו משרד תיווך בראשון לציון, עצמאי וביתי המתמחה למעלה מעשור בשיווק דירות ומכירה של נכסים תוך התמקדות אישית בכל נכס ונכס ומתן מלא תשומת הלב לעבודה המניבה תוצאות מעולות. אנו נגשר ונתווך עבורכם דירה למכירה, וילה למכירה, קוטג' למכירה וכל נכס נדלני שדורש תשומת לב ייחודית. הבית שלך שווה כסף ואנחנו כאן לעזור לך למכור את הנכס באופן המיטבי תוך השגת התוצאה הטובה ביותר. קראו אילו עסקאות סגרנו ואת הסיפור מאחוריהן, בקרו ב: לקוחות מרוצים

למכירה דירות בראשון לציון והסביבה, דירות למכירה בראשל"צ, חולון, בת ים, תיווך דירות, יעוץ, הכוונה וסיוע במכירת הנכס. תיווך בראשון לציון והסביבה, משרד תיווך איכותי וצוות מקצועי שילווה אתכם עד לשלב המכירה. במכירת דירה. יש לכם דירות למכירה, תנו למקצוענים לעבוד עבורכם, נדל"ן, בתים ודירות - משרדי תיווך מובילים בראשון לציון וגוש דן. משדרי תיווך משתפי פעולה.
שרון דרורי - בתים ודירות - 054-6730006 מומחה לקידום באינטרנט - SEO, מומחה לשיווק נכסים, מתווך ברישיון משרד המשפטים, חבר בלשכת המתווכים החדשה.

כל הזכויות לתכנים, לתמונות והסמלים שמורות לבתים ודירות ואלו נוצרו על ידה ו/או מטעמה, אין להעתיק ו/או להפיץ את התמונות ללא אישור מפורש ובכתב מהחברה. כל התכנים באתר כתובים בלשון זכר מטעמי נוחות, אולם הם מתייחסים לכולם באופן שווה

400dpiLogo.png