top of page

דרושים סוכני נדל"ן - הצעה מיוחדת

Leasing a Home

הסוכנים הם ההצלחה שלנו

אני רוצה להיות חלק

תודה שנרשמת, ניצור עמך קשר בהקדם

בתים ודירות מתחילה להתרחב והיא מחפשת סוכן מוכרים - מגייס נכסים.

 

לפני שאתה חותם עם רשתות גדולות ו/או עם מישהו אחר, הקדש כמה רגעים לקרוא את ההצעה שלנו וערוך השוואה עם ההצעות האחרות שקיבלת. ההצעה שלנו, בלי טריקים, בלי שורות קטנות ובלי תחמונים והיא מיועדת לסוכנים בעלי רישיון תיווך תקף בלבד. ההצעה תעוגן בהסכם חתום כזה שתדע שתקבל את מה שהתחייבנו.

1. חלק מבטיחים לך עד 90% עמלה, האומנם כך?
בחברות גדולות מציעים לסוכנים עד 90% עמלה, רק שלא מספרים לך שאם חלילה החברה התערבה וסייעה במשא ומתן ו/או בדרך עד לקיום העסקה, תקבל רק 50% מהעסקה וזה אחרי שאתה השקעת בפרסום ועשית את כל המאמצים.
אנחנו אומרים וקובעים שתקבל 70% מכל עסקה בכל מצב שעסקה מתקיימת, כן, ככה ממש.


2. חברות גדולות מציעות מנגנון של 60% / 40% כאשר אין התערבות מצידם בעסקה.
אנחנו בבתים ודירות רוצים שכל עסקה תצא לפועל, אנחנו רוצים לסייע ולקדם עסקאות, לכן ההתערבות שלנו באם תצטרך, לא תעלה לך שקל. אתה בבית שלך, אנחנו כאן לעזור לך. 70% שלך בכל מצב כבר אמרנו?

אנחנו אומרים וקובעים שתקבל 70% מכל עסקה בכל מצב שעסקה מתקיימת, כן, ככה ממש.


3. כל שאר החברות דורשות שאת הפרסום והשיווק תעשה על חשבונך ו/או תשתתף בחלק ניכר ממנו.
אצלנו - אנחנו נעשה את השיווק, את הפרסום ואת כל מה שאמור להיות ממומן בתקציב ייחודי ומותאם לכל נכס. לא נבקש ממך שום הוצאה, נפעל במדיה החברתית, פייסבוק, אינסטגרם, לינקדין וכל פלטפורמה שניתן כדי להביא אלינו את הקונה הפוטנציאלי, אם בממומן ואם באורגני, נפרסם באתרים הגדולים, נפרסם באתר שלנו ונעשה עבורך את העבודה השיווקית, בנכסים מסוימים אף נשקיע בפלאיירים ובהפצה, אתה רק תביא את העבודה אלינו ואנחנו נביא אלייך את הקונה. תרוויח גם מהמוכר וגם מהקונה, מגיע לך. 
כתבנו, אמרנו ונחזור על זה כל הזמן, אתה בבית, אנחנו כאן לעזור לך להתפתח יחד איתנו.

 

4. אנחנו משרד בוטיק לתיווך נדל"ן ועושים הכל מהבית, לכן, אין כמעט הוצאות, אתה מרוויח יותר.
הרעיון הוא שהמותג שלנו קיים כבר משנת 2009, המטרה לקחת אותו לשלב הבא, וכאן אתה נכנס לתמונה, אתה לא צריך להוציא כסף על משרד, אין לך הוצאות על חומרי גלם, הדפסות וכו', הכל עלינו. רק תביא טלפון נייד, רכב רישיון תיווך תקף ופנקס חשבוניות של עוסק מורשה. אלו ההוצאות היחידות שיהיו לך.

אנחנו מתחייבים, אם נצטרף משרד ונשכור מקום, אתה לא תשתתף בשום עלות.

כתבנו, אמרנו ונחזור על זה כל הזמן, אתה בבית, אנחנו כאן לעזור לך להתפתח יחד איתנו.


5. העתיד, איך אתה מרוויח ממנו?
בתים ודירות שמה אותך הסוכן במרכז, המטרה היא שתהיה מרוצה עד כמה שניתן, לכן, התכנון העתידי הוא שיהיו לך עוד רווחים, בונוסים על הצלחות פרסים על איכות עסקאות וכמות ועוד. לשם כך אנחנו צריכים סוכנים שיביאו עבודה ואנחנו נעצים אותם.


6. הכשרות

כסוכן של בתים ודירות, אתה מתפתח יחד איתנו, אנחנו נעשה ונפעל כדי לקדם הכשרות מיוחדות בעולם הנדל"ן, בשיווק והעיקר במכירות. המטרה שלנו היא ההצלחה שלך, וההצלחה שלך היא ההצלחה שלנו.

מלא את הטופס ונחזור אלייך לתיאום פגישה

המודעה מתייחסת לנשים וגברים והיא כתובה בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד.

מוכר נכס?

התחל לשווק את הנכס שלך עם תיווך בוטיק, מלא את הפרטים ונשוב אליך

בתים ודירות הינו משרד תיווך בראשון לציון, עצמאי וביתי המתמחה למעלה מעשור בשיווק דירות ומכירה של נכסים תוך התמקדות אישית בכל נכס ונכס ומתן מלא תשומת הלב לעבודה המניבה תוצאות מעולות. אנו נגשר ונתווך עבורכם דירה למכירה, וילה למכירה, קוטג' למכירה וכל נכס נדלני שדורש תשומת לב ייחודית. הבית שלך שווה כסף ואנחנו כאן לעזור לך למכור את הנכס באופן המיטבי תוך השגת התוצאה הטובה ביותר. קראו אילו עסקאות סגרנו ואת הסיפור מאחוריהן, בקרו ב: לקוחות מרוצים

למכירה דירות בראשון לציון והסביבה, דירות למכירה בראשל"צ, חולון, בת ים, תיווך דירות, יעוץ, הכוונה וסיוע במכירת הנכס. תיווך בראשון לציון והסביבה, משרד תיווך איכותי וצוות מקצועי שילווה אתכם עד לשלב המכירה. במכירת דירה. יש לכם דירות למכירה, תנו למקצוענים לעבוד עבורכם, נדל"ן, בתים ודירות - משרדי תיווך מובילים בראשון לציון וגוש דן. משדרי תיווך משתפי פעולה.
שרון דרורי - בתים ודירות - 054-6730006 מומחה לקידום באינטרנט - SEO, מומחה לשיווק נכסים, מתווך ברישיון משרד המשפטים, חבר בלשכת המתווכים החדשה.
bottom of page