אודות בתים ודירות

שרון דרורי - מנכ"ל ומייסד "בתים ודירות" בן - 46 ומתגורר במרכז ראשון לציון, חי ונושם את העיר מגיל 17. חבר בשלכת המתווכים החדשה.

בתחילת דרכו עסק בתחום הדלתות והיה לבעל עסק להתקנת דלתות כניסה של רב בריח. הוא התקין דלתות בפרויקטים רבים בראשון לציון - רוב נאות שקמה, נאות אשלים וכו', למעשה בכל המערב החדש ובבית דגן בחלקים נרחבים מהישוב. לימים התמנה למנהל הטכני הארצי של שריונית חסם יצרנית הדלתות הגדולה.

תוך כך התמנה כחבר בהתאחדות התעשיינים והפכך לנציג כלל חברות הדלתות במכון התקנים ולחבר בוועדות תקינה רבות תוך ייצוג התאחדות התעשיינים בעת כתיבתם. להלן רשימת הוועדות התקינה בהן מכהן:
 

וועדה טכנית 116 בטיחות אש, שרון דרורי,  מעמד - חבר קבוע, כנציג התאחדות התעשיינים הישראלית.

וועדה טכנית 417 פרזול ומנעולים שרון דרורי,  מעמד - חבר קבוע, כנציג התאחדות התעשיינים הישראלית.

וועדת מומחים 12603 הדנה בת"י 5044 חלק 2 - התקנה שרון דרורי,  מעמד - חבר קבוע - נציג תעשיין.

וועדת מומחים  11604 דלתות אש, התקנה שרון דרורי,  מעמד - חבר קבוע - נציג תעשיין.

(כיום החברות בוועדות הופסקה ע"י שרון בגין שינוי תחומי העיסוק)​.

במהלך 18.5 שנים ניהל את מערך שירות הלקוחות של שריונית חסם בישראל, במסגרת מלאכת הקמת 28 סניפים בארץ שעשתה החברה ועוד 40 סניפים של זכיינים בעולם, בנה מערך שירות לקוחות מרהיב והתוצאות נראות היטב בשטח, כולל עדויות רבות מאד על גבי הרשת ומאות מכתבי הערכה ותודה של לקוחות.

בתקופות אלו התמחה בשיווק ברבדים שונים והתמחה בניהול מדיה חברתית ועבודה ברשת האינטרנט, קידום אורגני לאתרי אינטרנט - SEO, בניית אתרי אינטרנט במערכת WIX, ניהול פורומים שונים ועוד... שרון עבר הכשרה מקיפה בג'ון ברייס הידועה. ראו למטה את התעודה.

בשנת 2009, הוסיף לרזומה שלו את תחום הנדל"ן ולמד שיווק ותיווך נדל"ן באוניברסיטת תל אביב.
לימים חבר טוב שלמד איתו הקים משרד תיווך בשם - Excellant נכסים ושרון עשה את השיווק. בשנה העסק הגיע לתוצאות שלא מביישות חברה גדולה. לאחר תקופה החבר החליט לסגור את העסק ולטוס לחו"ל לנסות את מזלו ושרון הקים את בתים ודירות.

וידאו דוגמה לשיווק שעשה בתחילת דרכו בנדל"ן באקסלנט נכסים - מחלוצי הסרטונים לנכסים ברשת.
דירה ברחוב הקלרנית בראשון שמכרתי בשבוע וחצי - לחצו כאן.
דירה נוספת במגדלי אקירוב שמכרנו בפחות מחודש ימים - לחצו כאן.

בשנת 2017 התמנה כמומחה מטעם בית המשפט ליתן חוות דעת מקצועיות בתחום דלתות הכניסה, דלתות הפנים, דלתות ממ"ד וכו', את שירותיו הנוספים ניתן לקבל באתר המומחה לדלתות​. בנוסף בשנה זו סיים הכשרה מקיפה בתחום ה - "תמ"א 38" באוניברטיסה הפתוחה בשיתוף קבוצת נדלניסט.

בשנת 2019 סיים תואר ראשון (LL.B) משפטים והוסיף ידיעה משפטית נרחבת לרזומה.

תוך כדי פעילות רבה ומורכבת בחברה בה עבד שנים, תוך עבודה בלילות ארוכים הפך גם למשווק רשמי של אינדיגו ( www.indigoisrael.co.il ), משקה האנרגיה שמשגע את ישראל.

עם תורה זו של שירות לקוחות, ידע רב בניהול משא ומתן, וידע רב שנצבר בתחום השיווק, בחר להגיע לקלר וויליאמס ולרכז את מומחיותיו בשיווק על מנת להעניק שירות ברמה גבוהה למוכרי נכסים וקונים פוטנציאליים. שם הוכשר לביצוע עסקאות נדל"ן ברבדים שונים ובניהול משא ומתן.

בחודשיים הראשונים לעבודה בתחום התיווך מכר 2 נכסים שעמדו תקופה ארוכה אצל מתווכים אחרים, וזאת בפרק זמן קצר. הוא כבש שיא בתחום התיווך ושיווק הנכסים, הן בקלר וויליאמס העולמית והן בין חברות תיווך גדולות בישראל זאת לאור העובדה שמכר נכסים שלמתווכים הוותיקים והמנוסים ביותר היה קשה למכור במשך 3 שנים.

לא רק שמכר את הנכסים במהירות, הוא גם ייצר רווחים נאים למוכרים עצמם.

לאחר כשנה בענף, הגיע למצב שפונים אליו מתווכים אחרים וותיקים בענף, חלקם מעל 20 שנה, זאת במטרה שיסייע להם לשווק את הנכסים שלהם.

כיום שרון משווק את המותג - "בתים ודירות" ועושה שיווק V.I.P. ללקוחותיו. שיטת העבודה שלו בנויה כך שהוא משקיע 100% אנרגיה בכל נכס. דין פרוטה כדין מאה, אין נפקה מינה אם הנכס עולה 800,000 ש"ח או 80,000 ש"ח, כולם מקבלים יחס אישי מאד, יחד עם זאת הוא רואה כל נכס כאינדיבידואל.

האמונה שכל לקוח הוא מיוחד הביאה אותנו בבתים ודירות לבחור שלא לגייס הרבה נכסים כפי שעושים בכל החברות המתחרות, אנחנו מאמינים שדווקא כמות קטנה מאפשרת לנו לעבוד אישית על כל נכס ולתת שירות אינטנסיבי ואיכותי שאין שני לו.


בתים ודירות משווקת פרויקטים בחו"ל ובישראל, כמו כן נכסי יוקרה אותם משווקים בדרכים שונות ומגוונות לקהלי יעד מהעשירון העליון והאלפיון העליון. מה שלא רואים ברשתות החברתיות בצורה רגילה.

כל נכס מקבל תוכנית עבודה משלו ומלאכת השיווק מורכבת מהרבה אלמנטים שמעוררים את קהל הקונים הפוטנציאליים.
 

המוטו  - יושרה והגינות תוך מחויבות

המטרה  - להגיע לתוצאות הטובות ביותר

המחוייבות  - לתת את השירות הטוב ביותר

הידע והניסיון הרבים שצברנו בבתים ודירות יסייעו לכם הלקוחות למקסם את התוצאות הראויות והראליות עבור הנכס שלכם.

כשמוכרים דירה חשוב לקחת מישהו שיודע לעשות עבודת שיווק נרחבת, בתים ודירות יודעת לעשות זאת בגאון.

מוכר נכס?
תן לנו לחזור אלייך