top of page

אודות בתים ודירות

בתים ודירות שרון1.jpg

אודות שרון דרורי, מנכ"ל ומייסד בתים ודירות

שרון דרורי - המייסד של תיווך "בתים ודירות" בן - 46 ומתגורר במרכז ראשון לציון, חי ונושם את העיר מגיל 17. חבר בשלכת המתווכים החדשה.​ בתחילת דרכו עסק בתחום הדלתות והיה לבעל עסק להתקנת דלתות כניסה של רב בריח. הוא התקין דלתות בפרויקטים רבים בראשון לציון  בשכונות נאות שקמה, נאות אשלים וכו', למעשה בכל המערב החדש ובבית דגן בחלקים נרחבים מהישוב. לימים התמנה למנהל הטכני הארצי של שריונית חסם יצרנית הדלתות הגדולה. במשך השנים התמנה לתפקידים שונים ברמות גבוהות בכל מיני רבדים הן בעולם הטכני, הן בעולם התקינה ואף בתחום המשפטי אזרחי בו ייצג את החברה בבתי משפט בסוגיות שונות בהן תביעות קטנות וכעד ראשי בתביעות אזרחיות. תוך כך התמנה כחבר בהתאחדות התעשיינים והפכך לנציג כלל חברות הדלתות במכון התקנים ולחבר בוועדות תקינה רבות תוך ייצוג התאחדות התעשיינים בעת כתיבת תקנים רבים. 

במהלך 18.5 שנים ניהל את מערך שירות הלקוחות של שריונית חסם בישראל, במסגרת מלאכת הקמת 28 סניפים בארץ שעשתה החברה ועוד 40 סניפים של זכיינים בעולם, בנה מערך שירות לקוחות מרהיב והתוצאות נראות היטב בשטח, כולל עדויות רבות מאד על גבי הרשת ומאות מכתבי הערכה ותודה של לקוחות. ​בתקופות אלו התמחה בשיווק ברבדים שונים והתמחה בניהול מדיה חברתית ועבודה ברשת האינטרנט, קידום אורגני לאתרי אינטרנט - SEO, בניית אתרי אינטרנט במערכת WIX, ניהול פורומים שונים ועוד... שרון עבר הכשרה מקיפה בג'ון ברייס הידועה. ​בשנת 2009, הוסיף לרזומה שלו את תחום הנדל"ן ולמד שיווק ותיווך נדל"ן באוניברסיטת תל אביב. לימים ניהל את השיווק במשרד התיווך - Excellant. בשנה העסק הגיע לתוצאות שלא מביישות חברה גדולה. תוך כדי שרון הקים את בתים ודירות. וידאו דוגמה לשיווק שעשה בתחילת דרכו בנדל"ן באקסלנט נכסים - מחלוצי הסרטונים לנכסים ברשת. דירה ברחוב הקלרנית בראשון שמכר בשבוע וחצי - לחצו כאןדירה נוספת במגדלי אקירוב שמכר בפחות מחודש ימים - לחצו כאן.

​בשנת 2017 התמנה כמומחה מטעם בית המשפט ליתן חוות דעת מקצועיות בתחום דלתות הכניסה, דלתות הפנים, דלתות ממ"ד וכו', את שירותיו הנוספים ניתן לקבל באתר המומחה לדלתות​. בנוסף בשנה זו סיים הכשרה מקיפה בתחום ה - "תמ"א 38" באוניברטיסה הפתוחה בשיתוף קבוצת נדלניסט.​ בשנת 2019 סיים תואר ראשון (LL.B) משפטים והוסיף ידיעה משפטית נרחבת לרזומה.​ תוך כדי פעילות רבה ומורכבת בחברה בה עבד שנים, תוך עבודה בלילות ארוכים הפך גם למשווק רשמי של משקה האנרגיה אינדיגו( www.indigoisrael.co.il ), משקה האנרגיה שמשגע את ישראל.​ 

 

עם תורה זו של שירות לקוחות, ידע רב בניהול משא ומתן, וידע רב שנצבר בתחום השיווק, בחר להגיע לקלר וויליאמס ולרכז את מומחיותיו בשיווק על מנת להעניק שירות ברמה גבוהה למוכרי נכסים וקונים פוטנציאליים. שם הוכשר לביצוע עסקאות נדל"ן ברבדים שונים ובניהול משא ומתן. בחודשיים הראשונים לעבודה בתחום התיווך מכר 2 נכסים שעמדו תקופה ארוכה אצל מתווכים אחרים, וזאת בפרק זמן קצר. הוא כבש שיא בתחום התיווך ושיווק הנכסים, הן בקלר וויליאמס העולמית והן בין חברות תיווך גדולות בישראל זאת לאור העובדה שמכר נכסים שלמתווכים הוותיקים והמנוסים ביותר היה קשה למכור במשך 3 שנים. לא רק שמכר את הנכסים במהירות, הוא גם ייצר רווחים נאים למוכרים עצמם.

לאחר כשנה בקלר וויליאמס, הגיע למצב שפונים אליו מתווכים אחרים וותיקים בענף, חלקם מעל 20 שנה, זאת במטרה שיסייע להם לשווק את הנכסים שלהם.​ כיום שרון חזר לשווק את המותג שבנה משנת 2009 - "בתים ודירות" ועושה שיווק V.I.P. ללקוחותיו. שיטת העבודה שלו בנויה כך שהוא משקיע 100% אנרגיה בכל נכס. דין פרוטה כדין מאה, אין נפקה מינה אם הנכס עולה 800,000 ש"ח או 80,000 ש"ח, כולם מקבלים יחס אישי מאד, יחד עם זאת הוא רואה כל נכס כאינדיבידואל.

האמונה שכל לקוח הוא מיוחד הביאה את בתים ודירות לבחור שלא לגייס הרבה נכסים כפי שעושים בכל החברות המתחרות, שרון מאמין שדווקא כמות קטנה מאפשרת לעבוד אישית על כל נכס ולתת שירות אינטנסיבי ואיכותי שאין שני לו. בתים ודירות משווקת פרויקטים שונים בישראל, כמו כן נכסי יוקרה אותם משווקים בדרכים שונות ומגוונות לקהלי יעד מהעשירון העליון והאלפיון העליון. מה שלא רואים ברשתות החברתיות בצורה רגילה.​

כל נכס מקבל תוכנית עבודה משלו ומלאכת השיווק מורכבת מהרבה אלמנטים שמעוררים את קהל הקונים הפוטנציאליים.
 

המוטו שלנו  - יושרה והגינות תוך מחויבות

המטרה שלנו  - להגיע לתוצאות הטובות ביותר

המחויבות שלנו כלפייך  - לתת את השירות הטוב ביותר

הידע והניסיון הרבים שצבר בבתים ודירות יסייעו לכם הלקוחות למקסם את התוצאות הראויות והראליות עבור הנכס שלכם. 

כשמוכרים דירה חשוב לקחת מישהו שיודע לעשות עבודת שיווק נרחבת, בתים ודירות יודעת לעשות זאת בגאון.

bottom of page