10 סיבות למה כדאי לקחת מתווך בבלעדיות

לא אחת אני נתקל במוכרי דירות שמנסים למכור את הדירה שלהם באופן עצמאי אולם ללא הצלחה במשך תקופה ארוכה.

 

מוכרי הדירות מושפעים מכמה גורמים המכשילים את אפשרותם להניע הליך תקין ונכון לשיווק הדירה ובכך ערכה הכספי עלול להיפגע.

1 – המתווך מכיר את הקונה הפוטנציאלי
כמתווך מקצועי אזמן את הקונה הפוטנציאלי אלי למשרד, אברר את צרכיו והאם יש ביכולתו לקנות את הנכס, מה מידת הרצינות שלו, האם הוא יכול לקחת משכנתא, האם יש לו אישור עקרוני וכו'.

2 – המתווך מעביר את התחרות לקונים
כשאתם מפרסמים לבד או כאשר עשיתם הסכם תיווך שלא בבלעדיות, התחרות על הנכס היא של המתווכים ולא של הקונים. מצב הגורם לירידת ערך הנכס. תיווך בבלעדיות מונע את זה.

3 – המתווך משקיע בפרסום ממוקד
למתווך יש חבילות פרסום עם גורמים שונים שעולות הרבה כסף, אולם אלו חוסכות כסף למוכר. כמו כן, המתווך מפרסם בפלטפורמות שיווקיות ע"פ חוק, מה שמחייב אותו לפרסום נכון. במקרה שלי, בהכשרתי אני מנהל מדיה חברתית ואני יודע לעשות פרסום ממוקד יעדים.

4 – המתווך מבצע בדיקות ומחקר מעמיקים
אבצע בדיקות מקיפות שאינן מסתפקות רק בנתונים של אתרי השוואה לכל דכפין. אנתח מידע אשתמש הן בפלטפורמות מקצועיות ויקרות והן בידע שלי מהיכרות עמוקה עם האזור בו אני פועל.

5 – שמירה על ערך הנכס
במתן בלעדיות לתיווך הנכס, עלי כמתווך מוטלת משימה שנוגעת גם לשמי הטוב, לכן אעשה כל שביכולתי על מנת לשמור על הערך המשווק ועל ערך הנכס ואפעל למקסם רווחים.

6 – בלעדיות לתיווך מהווה חוזה המחייב את המתווך
מתן הבלעדיות לי כמתווך שלכם  קושרת אותי בחוזה מולכם המחייב אותי לפעול על פי חוק המתווכים במקרקעין, תשנ"ו-1996 ומגן עליכם מפני אי נעימות. מתווך חייב להיות בעל רישיון תיווך של משרד המשפטים.
 

7 – נכס המפורסם בבלעדיות מהווה סנן
הלקוחות הפונים אליי בעניין הנכס, כאשר זה מפורסם בבלעדיות, אלו הם לקוחות רציניים שמטרתם אחת היא - לקנות. אני עורך ראיונות בירור ומסנן את הפונים ומונע מכם טרחה מיותרת.

8 – עדכונים שוטפים
בחתימה על תיווך בבלעדיות, המתווך דואג לעדכן אתכם בכל פעולות השיווק שהוא מבצע, בכל נתון אפשרי לעניין ההתקדמות בשיווק ורמת הפניות אליו.

9 – משרד גדול מהווה יתרון משמעותי
מתווך שעובד במשרד שבו יש כמה מתווכים חשוף ליותר מתעניינים ויכול למצוא את הלקוח הבא שלכם במהירות גבוהה, זאת בגין היכולת של כל הסוכנים לשתף פעולה. אין זה דומה לשיתוף משרדים אחרים.

10– קיום ימים פתוחים דואליים
יום פתוח דואלי מאפשר למתווך להזמין את הקהל הרחב להתרשם מהנכס ובנפרד מכך, הוא מאפשר למתווכים חיצוניים להשתתף ולהציע את הנכס ללקוחותיהם ובכך אני מגדיל את מעגל המתעניינים הפוטנציאליים. יחד עם זאת, אני שומר על התחרות אצל הקונים ושומר על היתרון שלכם כמוכרים.

 

לפני שתקבלו החלטה, פנו אליי, אייעץ לכם ואשווק לכם את הנכס, אוביל אתכם בהצלחה בהתחייבות לשירות הטוב ביותר.

התחל לשווק את הנכס שלך עם תיווך בוטיק, מלא את הפרטים ונשוב אליך

בתים ודירות הינו משרד תיווך בראשון לציון, עצמאי וביתי המתמחה למעלה מעשור בשיווק דירות ומכירה של נכסים תוך התמקדות אישית בכל נכס ונכס ומתן מלא תשומת הלב לעבודה המניבה תוצאות מעולות. אנו נגשר ונתווך עבורכם דירה למכירה, וילה למכירה, קוטג' למכירה וכל נכס נדלני שדורש תשומת לב ייחודית. הבית שלך שווה כסף ואנחנו כאן לעזור לך למכור את הנכס באופן המיטבי תוך השגת התוצאה הטובה ביותר. קראו אילו עסקאות סגרנו ואת הסיפור מאחוריהן, בקרו ב: לקוחות מרוצים

למכירה דירות בראשון לציון והסביבה, דירות למכירה בראשל"צ, חולון, בת ים, תיווך דירות, יעוץ, הכוונה וסיוע במכירת הנכס. תיווך בראשון לציון והסביבה, משרד תיווך איכותי וצוות מקצועי שילווה אתכם עד לשלב המכירה. במכירת דירה. יש לכם דירות למכירה, תנו למקצוענים לעבוד עבורכם, נדל"ן, בתים ודירות - משרדי תיווך מובילים בראשון לציון וגוש דן. משדרי תיווך משתפי פעולה.
שרון דרורי - בתים ודירות - 054-6730006 מומחה לקידום באינטרנט - SEO, מומחה לשיווק נכסים, מתווך ברישיון משרד המשפטים, חבר בלשכת המתווכים החדשה.

כל הזכויות לתכנים, לתמונות והסמלים שמורות לבתים ודירות ואלו נוצרו על ידה ו/או מטעמה, אין להעתיק ו/או להפיץ את התמונות ללא אישור מפורש ובכתב מהחברה. כל התכנים באתר כתובים בלשון זכר מטעמי נוחות, אולם הם מתייחסים לכולם באופן שווה

400dpiLogo.png